סיורים

הקמנו את משק תושיה מתוך רצון לחבר את עם ישראל לאדמתו, ומתוך חזון זה אנחנו מזמינים אתכם לבוא עד אלינו, למדבר, להכיר אותנו, ולחזות בחקלאות מדברית מיוחדת.

בסיורים נטייל ברחבי המשק, נספר את סיפורו ההיסטורי והגאוגרפי המיוחד של האזור בו אנו חיים, נשלבו עם סיפורנו האישי כמשפחה, ודרכנו עד להקמת מרכז חקלאי חינוכי בר קיימא במדבר. 

 

 

נעבור בין הגידולים המגוונים בחווה ונזכה לטעום מפירות העונה. בשטח גדלים גפנים, זיתים, תמרים, רימונים, חרובים, תפוחים, אגסים, אתרוגים, גויאבות, נקטרינות ועוד ועוד. נטענו את העצים במחשבה שכמעט כל השנה יש פרי שאפשר לקטוף ולטעום מטוב אדמת הארץ. 

נסביר על תהליך הגידול האורגני באזור מדברי, על חקלאות בת קיימא ועל השילוב בין עבודת האדמה ורוח האדם, שילוב שאנו מאמינים בו וחיים אותו במשק שלנו. 

 

מומלצים גם סיורי הטעימות שלנו, בהם נלמד על תהליך הכנת היין, על ההבדלים בין היינות השונים, נציץ אל תוך היקב וכמובן נטעם מיינות המשק.

 נכיר את סוגי שמן הזית השונים שלנו, ונעמוד על האיכויות השונות של כל זן וזן, תוך כדי טעימות.

ניתן כמובן גם לשלב בין סיור מרתק בין הגידולים לסיור הטעימות, מוזמנים להתקשר אלינו ונתאים לכם באופן אישי את הסיור המדויק לכם.

הסיורים בתשלום. לתיאום סיורים התקשרו אלינו 0528977520

מזיגת היין על ידי שומרי תורה ומצוות ומתאימה גם לציבור הדתי. 

כל המוצרים שלנו כשרים בכשרות מהדרין בהשגחת מועצה אזורית רמת נגב.

חוות דעת

5/5
היי חברים,  כל כך מרגש לראות את ההתקדמות שלכם.  צעד צעד, עקב בצד אגודל.  מאחלים לכם חודש מלא עשייה, עזרה נפלאה מקבוצות מתנדבים נפלאות ואושר רב בעשייה הרבה באדמת ארצינו. 
5/5
זכינו לטעום את טעם הענבים הטבעיים והעסיסיים בכרם ולאחר מכן כבמטה קסמים שתינו לרוויה מהמיץ ענבים שטעמו נותר בחיכינו לאורך זמן רב-זה וראוי להיקרא מיץ ענבים, בהמשך זכינו גם לטעום את יין היבש האדום הנהדר ולהכנסת אורחים נפלאה וחמה במיוחד.
5/5
הגענו בשעות אחר הצהריים לקראת שקיעת החמה הנוף היה מרהיב במינו, והשמש נטתה לשקוע אך גל ורוני המקסימים לא ויתרו וערכו לנו סיור נהדר מלא תקווה ואמונה , במשק הרבגוני שלהם, חוינו חויה רב חושית מדהימה מרעננת וצלולה ונותרנו עם טעם של עוד...
גלילה למעלה